Foto: Jon Vedsted Jørgensen · Pexels
Protiva Säkerhetsteknik AB
Säkerhetsföretag i Avesta
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2002
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 7,2 mnkr
- 386 005 kr
- 232 771 kr
- 1,1 mnkr
- 1,8 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,2 mnkr | 386 005 kr | 383 747 kr | 232 771 kr | 58,7 % | 4 | Ladda ner |
| 2024 | 3,4 mnkr | 3 742 kr | 4 739 kr | 2 688 kr | 67 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 4,7 mnkr | 426 380 kr | 424 370 kr | 336 536 kr | 51 % | 3 | Ladda ner |
| 2022 | 4,6 mnkr | 2 mnkr | 2 mnkr | 14 656 kr | 60 % | 2 | Ladda ner |
| 2021 | 3,3 mnkr | 205 397 kr | 205 370 kr | 158 374 kr | 20 % | 3 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Protiva Säkerhetsteknik AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Protiva Säkerhetsteknik AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
8 publicerade bokslut
7,9 2020 3,3 2021 4,6 2022 4,7 2023 3,4 2024 7,2 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Avesta
Fler säkerhetsföretag i Avesta
Avesta i siffror
- 22 366
- 8,4 per 1 000 inv.
- 14 564 kr/kvm
- 6,5 %
- 24,5 per 1 000 inv.
