Foto: Renata Meneses · Pexels
Fsk Säkerhet AB
Säkerhetsföretag i Gnesta
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2020
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 3,9 mnkr
- 866 451 kr
- 510 943 kr
- 540 746 kr
- 1,4 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3,9 mnkr | 866 451 kr | 849 393 kr | 510 943 kr | 66,3 % | 4 | Ladda ner |
| 2023 | 4,7 mnkr | 440 456 kr | 419 858 kr | 249 450 kr | 38,9 % | 5 | Ladda ner |
| 2022 | 3,8 mnkr | 753 203 kr | 735 580 kr | 436 053 kr | 43,5 % | 4 | Ladda ner |
| 2021 | 1,5 mnkr | 203 809 kr | 183 757 kr | 143 491 kr | 23,4 % | 2 | Ladda ner |
| 2020 | 297 000 kr | — | 147 000 kr | — | 22,9 % | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Fsk Säkerhet AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Fsk Säkerhet AB
Södermanlands län
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
5 publicerade bokslut
0,3 2020 1,5 2021 3,8 2022 4,7 2023 3,9 2024 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Gnesta
Fler säkerhetsföretag i Gnesta
Gnesta i siffror
- 11 343
- 10,4 per 1 000 inv.
- 29 795 kr/kvm
- 4,2 %
- 31,9 per 1 000 inv.
