Foto: Renata Meneses · Pexels
M W G Larm Installationer AB
Säkerhetsföretag i Haninge
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2020
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 7,5 mnkr
- 278 573 kr
- 147 912 kr
- 332 210 kr
- 1,9 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7,5 mnkr | 278 573 kr | 278 614 kr | 147 912 kr | 20,6 % | 8 | |
| 2025 | 5,5 mnkr | −69 666 kr | −69 990 kr | 3 677 kr | 27,4 % | 6 | Ladda ner |
| 2024 | 6,3 mnkr | 208 995 kr | 207 839 kr | 162 474 kr | 31,9 % | 4 | Ladda ner |
| 2023 | 3,6 mnkr | 102 325 kr | 99 470 kr | 73 424 kr | 17,7 % | — | Ladda ner |
| 2022 | 1,6 mnkr | 181 565 kr | 181 120 kr | 138 167 kr | 43 % | 2 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta M W G Larm Installationer AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om M W G Larm Installationer AB
Stockholms län
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
0,9 2021 1,6 2022 3,6 2023 6,3 2024 5,5 2025 7,5 2026 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Haninge
Fler säkerhetsföretag i Haninge
Visa alla 23 i Haninge →Haninge i siffror
- 101 408
- 11,8 per 1 000 inv.
- 42 175 kr/kvm
- 5,9 %
- 26,2 per 1 000 inv.
