Foto: Efrem Efre · Pexels
Mölnlycke el & Antenn AB
Säkerhetsföretag i Mölnlycke
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 1990
Betyget 4,2 av 5Inga omdömen än
Bevakningskollens betyg
4,2
Omdömen
—
Ekonomi
4,0
Certifikat
5,0
Ekonomisk utveckling
- 20,2 mnkr
- 530 540 kr
- 248 349 kr
- 4,1 mnkr
- 9,7 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20,2 mnkr | 530 540 kr | 520 724 kr | 248 349 kr | 61,1 % | 15 | Ladda ner |
| 2023 | 37,7 mnkr | 2,5 mnkr | 2,5 mnkr | 1,5 mnkr | 54,6 % | 14 | Ladda ner |
| 2022 | 35,8 mnkr | — | 3,5 mnkr | — | 46,4 % | — | |
| 2021 | 21,5 mnkr | — | 1,6 mnkr | — | 40,3 % | — | |
| 2020 | 21,3 mnkr | — | 939 000 kr | — | 34,4 % | — |
Certifikat, register och utmärkelser
Elbehörighet
Omdömen
Bli först med att betygsätta Mölnlycke el & Antenn AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Mölnlycke el & Antenn AB
Mölnlycke
Företaget i tid
Grundat, enligt egen uppgift
Registrerat hos Bolagsverket
5 publicerade bokslut
21,3 2020 21,5 2021 35,8 2022 37,7 2023 20,2 2024 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Härryda
Fler säkerhetsföretag i Härryda
Visa alla 7 i Härryda →Härryda i siffror
- 40 011
- 11,6 per 1 000 inv.
- 42 055 kr/kvm
- 3 %
- 52,3 per 1 000 inv.
