Foto: Hert Niks · Pexels
PMA Teknik AB
Säkerhetsföretag i Helsingborg
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2008
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 189 731 kr
- −236 405 kr
- −186 404 kr
- 411 559 kr
- 429 580 kr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 189 731 kr | −236 405 kr | −236 404 kr | −186 404 kr | 95,8 % | 0 | Ladda ner |
| 2022 | 52 778 kr | −304 995 kr | 700 627 kr | 765 630 kr | 96,7 % | 0 | Ladda ner |
| 2021 | 1,1 mnkr | — | 1,3 mnkr | — | 88 % | — | Ladda ner |
| 2020 | 1,4 mnkr | — | 547 856 kr | — | 80 % | — | Ladda ner |
| 2019 | 1,6 mnkr | 263 215 kr | 262 833 kr | 165 807 kr | 64,3 % | 2 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta PMA Teknik AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om PMA Teknik AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
8 publicerade bokslut
1,2 2018 1,6 2019 1,4 2020 1,1 2021 0,1 2022 0,2 2023 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Helsingborg
Fler säkerhetsföretag i Helsingborg
- Brand & Säkerhet i Helsingborg AB
- Elektriska Montagebyrån AB
- Mikael Andersson Maximal El AB
- Swedsecur AB
- Uni-El AB
Helsingborg i siffror
- 152 776
- 13,1 per 1 000 inv.
- 33 899 kr/kvm
- 9,2 %
- 34,8 per 1 000 inv.
