Foto: Efrem Efre · Pexels
Aktiebolaget Norrlås
Säkerhetsföretag i Järfälla
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 1991
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 12,1 mnkr
- 872 358 kr
- 809 949 kr
- 3,5 mnkr
- 5,9 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12,1 mnkr | 872 358 kr | 874 278 kr | 809 949 kr | 59,7 % | 6 | Ladda ner |
| 2025 | 12,5 mnkr | 1,3 mnkr | 1,3 mnkr | 889 069 kr | 59,3 % | 6 | Ladda ner |
| 2024 | 12,8 mnkr | — | 1,4 mnkr | — | — | — | |
| 2023 | 16,7 mnkr | — | 604 000 kr | — | — | — | |
| 2022 | 15,3 mnkr | — | 79 000 kr | — | — | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Aktiebolaget Norrlås
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Aktiebolaget Norrlås
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
15,3 2022 16,7 2023 12,8 2024 12,5 2025 12,1 2026 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Järfälla
Fler säkerhetsföretag i Järfälla
- GRC Sweden AB
- Essge Johannesson Service AB
- AKTIEBOLAGET JÄRFÄLLA LÅSSERVICE
- Angeno Business Solutions AB
- Arma Security AB
Järfälla i siffror
- 90 180
- 12,8 per 1 000 inv.
- 40 976 kr/kvm
- 6,4 %
- 30,3 per 1 000 inv.
