Foto: Damir K · Pexels
Wallins Bevakningstjänst i väst AB
Säkerhetsföretag i Lysekil
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2018
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 3,8 mnkr
- −526 473 kr
- −265 066 kr
- 562 428 kr
- 1,8 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,8 mnkr | −526 473 kr | −542 841 kr | −265 066 kr | 31,8 % | 4 | Ladda ner |
| 2024 | 3,6 mnkr | 21 912 kr | 4 895 kr | 89 418 kr | 59,5 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 4,2 mnkr | 572 703 kr | 554 524 kr | 322 778 kr | 49,1 % | 3 | Ladda ner |
| 2022 | 4,3 mnkr | 282 064 kr | 280 922 kr | 151 833 kr | 45 % | 7 | Ladda ner |
| 2021 | 2,9 mnkr | 137 kr | −749 kr | −352 kr | 40,8 % | 4 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Wallins Bevakningstjänst i väst AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Wallins Bevakningstjänst i väst AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
8 publicerade bokslut
3,2 2020 2,9 2021 4,3 2022 4,2 2023 3,6 2024 3,8 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Lysekil
Lysekil i siffror
- 13 796
- 12 per 1 000 inv.
- 26 561 kr/kvm
- 3,9 %
- 40,9 per 1 000 inv.
