Foto: Henry De Leon · Pexels
Partille TELE O LARM Aktiebolag
Säkerhetsföretag i Sävedalen
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-10-30, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 1990
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 2,9 mnkr
- 313 311 kr
- 308 864 kr
- 1,4 mnkr
- 1,9 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,9 mnkr | 313 311 kr | 435 199 kr | 308 864 kr | 72,1 % | 2 | Ladda ner |
| 2024 | 2,4 mnkr | 294 197 kr | 304 116 kr | 180 756 kr | 66,1 % | 2 | Ladda ner |
| 2023 | 2,2 mnkr | 193 766 kr | 196 101 kr | 114 670 kr | 74,6 % | 2 | Ladda ner |
| 2022 | 2,3 mnkr | 91 217 kr | 91 180 kr | 50 529 kr | 60,8 % | 2 | Ladda ner |
| 2021 | 2,4 mnkr | — | 179 000 kr | — | 72 % | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Partille TELE O LARM Aktiebolag
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Partille TELE O LARM Aktiebolag
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
1,7 2020 2,4 2021 2,3 2022 2,2 2023 2,4 2024 2,9 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Partille
Fler säkerhetsföretag i Partille
Visa alla 12 i Partille →Partille i siffror
- 41 164
- 11,8 per 1 000 inv.
- 46 691 kr/kvm
- 4,2 %
- 45,5 per 1 000 inv.
