Foto: Efrem Efre · Pexels
Lås & Säkerhet i Ronneby AB
Säkerhetsföretag i Ronneby
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2011
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 1,1 mnkr
- 283 684 kr
- 176 659 kr
- 902 800 kr
- 1 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,1 mnkr | 283 684 kr | 290 458 kr | 176 659 kr | 89,5 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 1,4 mnkr | 174 490 kr | 180 866 kr | 144 643 kr | 83,8 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 1,5 mnkr | 119 937 kr | 120 681 kr | 96 044 kr | 57,6 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 1,5 mnkr | 98 699 kr | 97 647 kr | 77 490 kr | 52 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 1,5 mnkr | 202 136 kr | 200 498 kr | 157 434 kr | 40 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Lås & Säkerhet i Ronneby AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Lås & Säkerhet i Ronneby AB
Verksamhetsområden
- Ronneby
- Blekinge
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
1,4 2020 1,5 2021 1,5 2022 1,5 2023 1,4 2024 1,1 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Ronneby
Fler säkerhetsföretag i Ronneby
Ronneby i siffror
- 28 708
- 8,8 per 1 000 inv.
- 14 708 kr/kvm
- 9,1 %
- 25,3 per 1 000 inv.
