Foto: Henry De Leon · Pexels
El och Styrteknik i Rönninge AB
Säkerhetsföretag i Rönninge
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 1993
Betyget 4,3 av 5Inga omdömen än
Bevakningskollens betyg
4,3
Omdömen
—
Ekonomi
4,3
Certifikat
5,0
Ekonomisk utveckling
- 5,2 mnkr
- 912 872 kr
- 602 964 kr
- 1,4 mnkr
- 2,8 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,2 mnkr | 912 872 kr | 912 437 kr | 602 964 kr | 82 % | 2 | Ladda ner |
| 2024 | 4,1 mnkr | 657 181 kr | 658 517 kr | 364 002 kr | 77,6 % | 2 | Ladda ner |
| 2023 | 4,5 mnkr | 492 354 kr | 492 379 kr | 280 858 kr | 66,9 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 3,4 mnkr | 483 256 kr | 482 820 kr | 284 394 kr | 86 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 3,7 mnkr | — | 864 397 kr | — | 62 % | — |
Certifikat, register och utmärkelser
Elbehörighet
Omdömen
Bli först med att betygsätta El och Styrteknik i Rönninge AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Kostnadsfri offert
Om El och Styrteknik i Rönninge AB
Verksamhetsområden
- Stockholm
Stockholms län
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
Grundat, enligt egen uppgift
7 publicerade bokslut
3,3 2020 3,7 2021 3,4 2022 4,5 2023 4,1 2024 5,2 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Salem
Fler säkerhetsföretag i Salem
Salem i siffror
- 17 370
- 12 per 1 000 inv.
- 33 886 kr/kvm
- 4,4 %
- 32,6 per 1 000 inv.
