Foto: Carina Maigler · Pexels
Retail Security Stockholm AB
Säkerhetsföretag i Årsta
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-02, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2019
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 1,6 mnkr
- 143 917 kr
- 115 371 kr
- 265 611 kr
- 547 023 kr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,6 mnkr | 143 917 kr | 145 020 kr | 115 371 kr | 48,6 % | 3 | Ladda ner |
| 2024 | 1,5 mnkr | 21 919 kr | 21 835 kr | 17 520 kr | 30 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 1,8 mnkr | 206 648 kr | 206 460 kr | 163 488 kr | 47,5 % | 3 | Ladda ner |
| 2022 | 2,3 mnkr | 462 493 kr | 462 324 kr | 366 519 kr | 45 % | 3 | Ladda ner |
| 2021 | 1,3 mnkr | 129 941 kr | 130 282 kr | 101 369 kr | 46,8 % | 2 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Retail Security Stockholm AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Retail Security Stockholm AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
1,5 2020 1,3 2021 2,3 2022 1,8 2023 1,5 2024 1,6 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Stockholm
Fler säkerhetsföretag i Stockholm
- Conteo Fixare AB
- LTP Säkerhetsteknik AB
- Storstadens Elentreprenader AB
- City Säkerhet i Stockholm AB
- Denckert Elinstallationer AB
Stockholm i siffror
- 999 239
- 15,5 per 1 000 inv.
- 58 022 kr/kvm
- 5,3 %
- 81,1 per 1 000 inv.
