Foto: Zoi Gaitanarou · Pexels
Säker Passage AB
Säkerhetsföretag i Årsta
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2021
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 1,7 mnkr
- −693 879 kr
- −697 291 kr
- 954 104 kr
- 1,3 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,7 mnkr | −693 879 kr | −697 291 kr | −697 291 kr | 71,1 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 11,1 mnkr | 1,4 mnkr | 1,4 mnkr | 1,1 mnkr | 77,6 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 3,3 mnkr | 586 114 kr | 585 281 kr | 463 058 kr | 86,7 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 2,6 mnkr | 586 885 kr | 955 841 kr | 757 674 kr | 82 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Säker Passage AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Säker Passage AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
4 publicerade bokslut
2,6 2022 3,3 2023 11,1 2024 1,7 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Stockholm
Fler säkerhetsföretag i Stockholm
- Conteo Fixare AB
- LTP Säkerhetsteknik AB
- Storstadens Elentreprenader AB
- City Säkerhet i Stockholm AB
- Denckert Elinstallationer AB
Stockholm i siffror
- 999 239
- 15,5 per 1 000 inv.
- 58 022 kr/kvm
- 5,3 %
- 81,1 per 1 000 inv.
