Foto: Hert Niks · Pexels
Mg5 el & Säkerhet AB
Säkerhetsföretag i Strängnäs
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2016
Betyget 4,1 av 5Inga omdömen än
Bevakningskollens betyg
4,1
Omdömen
—
Ekonomi
3,8
Certifikat
5,0
Ekonomisk utveckling
- 11,6 mnkr
- 805 729 kr
- 465 403 kr
- 653 587 kr
- 2,6 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11,6 mnkr | 805 729 kr | 801 047 kr | 465 403 kr | 38,1 % | 8 | Ladda ner |
| 2023 | 11,3 mnkr | 913 701 kr | 906 774 kr | 631 567 kr | 34,7 % | 8 | |
| 2022 | 8,6 mnkr | −101 199 kr | −106 180 kr | −46 880 kr | 10,2 % | 8 | Ladda ner |
| 2021 | 9,5 mnkr | 610 345 kr | 603 457 kr | 391 392 kr | 30,2 % | 7 | |
| 2020 | 8,2 mnkr | — | 300 152 kr | — | 40,3 % | — |
Certifikat, register och utmärkelser
Elbehörighet
Omdömen
Bli först med att betygsätta Mg5 el & Säkerhet AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Mg5 el & Säkerhet AB
Vi utför alla typer av elinstallationer. Vill ni bygga om ert kontor, lager, trapphus med mera är vi gärna där och ger förslag och lämnar ett anbud till er
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
6,3 2019 8,2 2020 9,5 2021 8,6 2022 11,3 2023 11,6 2024 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Strängnäs
Fler säkerhetsföretag i Strängnäs
- Merted AB
- Elvingson Arkitektkontor AB
- Brandlarmsspecialisten Strängnäs AB
- Larmtronic Solutions AB
- MÄLARDALENS SÄKERHETSCENTER AKTIEBOLAG
Strängnäs i siffror
- 39 387
- 11,2 per 1 000 inv.
- 31 138 kr/kvm
- 4,9 %
- 39,9 per 1 000 inv.
