Foto: Jon Vedsted Jørgensen · Pexels
Nylås AB
Säkerhetsföretag i Sundbyberg
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2017
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 3,3 mnkr
- 173 356 kr
- 137 609 kr
- 496 277 kr
- 945 778 kr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3 mnkr | 173 356 kr | 177 103 kr | 137 609 kr | 52,5 % | 2 | Ladda ner |
| 2024 | 3,1 mnkr | 122 623 kr | 127 157 kr | 98 849 kr | 45,7 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 2,4 mnkr | 205 030 kr | 205 245 kr | 159 491 kr | 51,8 % | 3 | Ladda ner |
| 2022 | 1,8 mnkr | 102 220 kr | 102 220 kr | 77 595 kr | 38 % | 3 | Ladda ner |
| 2021 | 1,3 mnkr | 118 655 kr | 118 655 kr | 99 070 kr | 41 % | 3 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Nylås AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Kostnadsfri offert
Om Nylås AB
Verksamhetsområden
- Sundbyberg
- Sollentuna
- Solna
- Stockholm
serviceområden i Stockholm, till exempel Sundbyberg och Sollentuna
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
0,1 2020 1,3 2021 1,8 2022 2,4 2023 3,1 2024 3,3 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Sundbyberg
Fler säkerhetsföretag i Sundbyberg
Visa alla 17 i Sundbyberg →Sundbyberg i siffror
- 57 000
- 12,8 per 1 000 inv.
- 67 869 kr/kvm
- 5,4 %
- 20,9 per 1 000 inv.
