Foto: Jon Vedsted Jørgensen · Pexels
Tyresö Passage & El AB
Säkerhetsföretag i Tyresö
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2015
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 4,5 mnkr
- 580 871 kr
- 460 411 kr
- 998 922 kr
- 1,3 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,5 mnkr | 580 871 kr | 578 581 kr | 460 411 kr | 75,1 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 3,5 mnkr | 458 240 kr | 456 611 kr | 362 070 kr | 82,5 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 3,3 mnkr | 264 670 kr | 263 723 kr | 208 509 kr | 80,3 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 2,5 mnkr | 278 169 kr | 275 762 kr | 217 989 kr | 84 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 3,1 mnkr | 343 880 kr | 341 536 kr | 269 599 kr | 81 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Tyresö Passage & El AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Tyresö Passage & El AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
3,8 2020 3,1 2021 2,5 2022 3,3 2023 3,5 2024 4,5 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Tyresö
Fler säkerhetsföretag i Tyresö
- Gs3 Elteknik AB
- Wendelius Passersystem AB
- MGS El och Fastighetsunderhåll AB
- Tyresö Larmteknik AB
- Söderort El Gruppen AB
Tyresö i siffror
- 49 645
- 12,8 per 1 000 inv.
- 49 419 kr/kvm
- 4,1 %
- 35 per 1 000 inv.
