Foto: Carina Maigler · Pexels
FSÄK Invest AB
Säkerhetsföretag i Uppsala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2010
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 1,5 mnkr
- 817 471 kr
- 647 439 kr
- 1,1 mnkr
- 1,5 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,5 mnkr | 817 471 kr | 817 559 kr | 647 439 kr | 71,9 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 971 239 kr | 195 179 kr | 199 138 kr | 152 391 kr | 63,5 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 1,1 mnkr | 199 039 kr | 202 399 kr | 156 888 kr | 59 % | 2 | Ladda ner |
| 2022 | 1,2 mnkr | 6 941 kr | 6 979 kr | 4 718 kr | 20 % | 3 | Ladda ner |
| 2021 | 2,2 mnkr | 54 266 kr | 53 890 kr | 53 890 kr | 18 % | 3 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta FSÄK Invest AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om FSÄK Invest AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
2,1 2020 2,2 2021 1,2 2022 1,1 2023 1 2024 1,5 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Uppsala
Fler säkerhetsföretag i Uppsala
- el & Säkerhet i Uppsala AB
- Uppsafe Elinstallation AB
- Uppsala Säkerhetsteknik AB
- Galore i Uppsala AB
- City El & Tele
Uppsala i siffror
- 249 726
- 9,8 per 1 000 inv.
- 36 813 kr/kvm
- 4,8 %
- 31,1 per 1 000 inv.
