Foto: Efrem Efre · Pexels
Safe Security i Sverige AB
Säkerhetsföretag i Uppsala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-10-30, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2006
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 12 mnkr
- 325 608 kr
- 305 257 kr
- 1,8 mnkr
- 4,8 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 mnkr | 325 608 kr | 350 978 kr | 305 257 kr | 37 % | 16 | Ladda ner |
| 2024 | 11,3 mnkr | 309 050 kr | 404 350 kr | 305 428 kr | 40 % | 15 | Ladda ner |
| 2023 | 9,9 mnkr | — | 245 000 kr | — | 46 % | — | Ladda ner |
| 2022 | 9,1 mnkr | — | 426 000 kr | — | 54 % | — | |
| 2021 | 7,7 mnkr | — | 257 000 kr | — | 50 % | — | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Safe Security i Sverige AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Anger auktorisation
- Säljer bevakningstjänster
- Tjänster
- ronderande bevakning
Om Safe Security i Sverige AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
5 publicerade bokslut
7,7 2021 9,1 2022 9,9 2023 11,3 2024 12 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Uppsala
Fler säkerhetsföretag i Uppsala
- el & Säkerhet i Uppsala AB
- Uppsafe Elinstallation AB
- Uppsala Säkerhetsteknik AB
- Galore i Uppsala AB
- City El & Tele
Uppsala i siffror
- 249 726
- 9,8 per 1 000 inv.
- 36 813 kr/kvm
- 4,8 %
- 31,1 per 1 000 inv.
