Foto: Melike B · Pexels
Jourlås Sverige AB
Säkerhetsföretag i Västerås
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2017
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 4,5 mnkr
- −267 564 kr
- −266 596 kr
- 1,4 mnkr
- 2 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,5 mnkr | −267 564 kr | −266 596 kr | −266 596 kr | 68,7 % | 2 | Ladda ner |
| 2024 | 5,4 mnkr | 210 582 kr | 206 419 kr | 163 131 kr | 73,9 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 6,4 mnkr | — | −129 261 kr | — | 72,2 % | — | |
| 2022 | 2,4 mnkr | 558 210 kr | 556 657 kr | 330 812 kr | 77,4 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 4,6 mnkr | — | 118 554 kr | — | 78 % | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Jourlås Sverige AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Tjänster
- kameraövervakning
Om Jourlås Sverige AB
Verksamhetsområden
- Västerås
- Mälardalen
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
7 publicerade bokslut
4,2 2020 4,6 2021 2,4 2022 6,4 2023 5,4 2024 4,5 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Västerås
Fler säkerhetsföretag i Västerås
- Simanbo Elteknik AB
- El och Larmresurs i Västerås AB
- AK Contracting i Västerås AB
- Sensor security sverige AB
- Global Infrateknik AB
Västerås i siffror
- 161 240
- 11,1 per 1 000 inv.
- 29 938 kr/kvm
- 7 %
- 34,8 per 1 000 inv.
