Foto: Efrem Efre · Pexels
Nkontakt AB
Säkerhetsföretag i Västerås
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2010
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 211 110 kr
- −698 006 kr
- −695 736 kr
- 1,1 mnkr
- 1,4 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211 110 kr | −698 006 kr | −695 736 kr | −695 736 kr | 79 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 1,3 mnkr | −971 385 kr | −965 623 kr | −965 623 kr | 74 % | 2 | Ladda ner |
| 2023 | 3,5 mnkr | — | −24 682 kr | — | 82 % | — | Ladda ner |
| 2022 | 3,6 mnkr | — | −294 317 kr | — | 67 % | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Nkontakt AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Nkontakt AB
Västmanlands län
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
4 publicerade bokslut
3,6 2022 3,5 2023 1,3 2024 0,2 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Arbetsställe
- Friledningsgatan 9, 721 37 VästeråsHuvudarbetsställe
Västerås
Fler säkerhetsföretag i Västerås
- Simanbo Elteknik AB
- El och Larmresurs i Västerås AB
- AK Contracting i Västerås AB
- Sensor security sverige AB
- Global Infrateknik AB
Västerås i siffror
- 161 240
- 11,1 per 1 000 inv.
- 29 938 kr/kvm
- 7 %
- 34,8 per 1 000 inv.
