Foto: Francis Joseph Serina · Pexels
Media Install i Motala AB
Säkerhetsföretag i Motala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2015
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 3,5 mnkr
- 696 609 kr
- 579 246 kr
- 2,1 mnkr
- 2,5 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3,5 mnkr | 696 609 kr | 731 150 kr | 579 246 kr | 84,3 % | 1 | Ladda ner |
| 2025 | 2,3 mnkr | 116 893 kr | 174 947 kr | 138 020 kr | 90 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 2,4 mnkr | 200 445 kr | 271 730 kr | 413 175 kr | 80,2 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 1,6 mnkr | −133 392 kr | −114 749 kr | 67 704 kr | 80,7 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 3,9 mnkr | 1,1 mnkr | 1,1 mnkr | 668 256 kr | 75 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Media Install i Motala AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Media Install i Motala AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
11 publicerade bokslut
1,7 2021 3,9 2022 1,6 2023 2,4 2024 2,3 2025 3,5 2026 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Öppettider och kanaler
Motala
Fler säkerhetsföretag i Motala
Motala i siffror
- 43 131
- 7,7 per 1 000 inv.
- 20 815 kr/kvm
- 6 %
- 30 per 1 000 inv.
