Foto: Efrem Efre · Pexels
Mh Staket AB
Säkerhetsföretag i Motala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-10-30, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 1999
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 6 mnkr
- 477 648 kr
- 325 841 kr
- 2 mnkr
- 5,1 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 mnkr | 477 648 kr | 389 747 kr | 325 841 kr | 48,3 % | 3 | Ladda ner |
| 2024 | 4,5 mnkr | 510 166 kr | 399 982 kr | 194 703 kr | 51,9 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 4,7 mnkr | — | 114 166 kr | — | 46,4 % | — | Ladda ner |
| 2022 | 4,9 mnkr | 976 839 kr | 901 313 kr | 480 137 kr | 41 % | 2 | Ladda ner |
| 2021 | 3,1 mnkr | 345 964 kr | 280 850 kr | 196 951 kr | 33 % | 2 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Mh Staket AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Kostnadsfri offert
Om Mh Staket AB
Verksamhetsområden
- Motala
Östergötlands län
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
4,1 2020 3,1 2021 4,9 2022 4,7 2023 4,5 2024 6 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Lediga tjänster
1
Grovarbetare, bygg och anläggning
Motala
Motala
Fler säkerhetsföretag i Motala
Motala i siffror
- 43 131
- 7,7 per 1 000 inv.
- 20 815 kr/kvm
- 6 %
- 30 per 1 000 inv.
