Foto: Melike B · Pexels
NetAlert Security AB
Säkerhetsföretag i Sala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2017
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 3,1 mnkr
- 357 089 kr
- 201 911 kr
- 504 718 kr
- 2,1 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3,1 mnkr | 357 089 kr | 354 276 kr | 201 911 kr | 33,7 % | 2 | Ladda ner |
| 2025 | 2,5 mnkr | 96 228 kr | 90 682 kr | 51 325 kr | 23 % | 2 | Ladda ner |
| 2024 | 2,1 mnkr | 17 542 kr | 13 134 kr | 4 936 kr | 22,7 % | 2 | Ladda ner |
| 2023 | 2 mnkr | 326 320 kr | 319 966 kr | 188 144 kr | 36 % | 2 | Ladda ner |
| 2022 | 1,7 mnkr | 159 561 kr | 148 773 kr | 86 810 kr | 22 % | 2 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta NetAlert Security AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Säljer bevakningstjänster
Om NetAlert Security AB
Företaget i tid
Grundat, enligt egen uppgift
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
1,8 2021 1,7 2022 2 2023 2,1 2024 2,5 2025 3,1 2026 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Arbetsställe
- Odelbergs Väg 11, 134 46 GustavsbergHuvudarbetsställe
Öppettider och kanaler
Sala
Fler säkerhetsföretag i Sala
Sala i siffror
- 22 600
- 9,5 per 1 000 inv.
- 19 063 kr/kvm
- 4,7 %
- 21,7 per 1 000 inv.
