Foto: Efrem Efre · Pexels
Sala Larm & Teknik AB
Säkerhetsföretag i Möklinta
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-01, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2012
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 9,1 mnkr
- 365 152 kr
- 282 633 kr
- 1,4 mnkr
- 2,4 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,1 mnkr | 365 152 kr | 359 514 kr | 282 633 kr | 59 % | Ladda ner |
| 2024 | 7,2 mnkr | 621 767 kr | 596 971 kr | 473 186 kr | 51 % | Ladda ner |
| 2023 | 7,3 mnkr | 85 709 kr | 54 145 kr | 47 955 kr | 38 % | Ladda ner |
| 2022 | 7,8 mnkr | 453 736 kr | 429 814 kr | 375 093 kr | 34 % | Ladda ner |
| 2021 | 3,6 mnkr | −158 607 kr | −171 331 kr | −171 331 kr | 23 % | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Sala Larm & Teknik AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Sala Larm & Teknik AB
Verksamhetsområden
- Sala
- Heby
- Tärnsjö
- Fjärdhundra
- Morgongåva
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
10 publicerade bokslut
2,3 2020 3,6 2021 7,8 2022 7,3 2023 7,2 2024 9,1 2025 Senast kontrollerad av Bevakningskollen
Sala
Fler säkerhetsföretag i Sala
Sala i siffror
- 22 600
- 9,5 per 1 000 inv.
- 19 063 kr/kvm
- 4,7 %
- 21,7 per 1 000 inv.
